sri lanka przemek gorecki fotograf
sri lanka przemek gorecki fotograf
tajlandia przemek gorecki fotograf

Kilka słów o mnie i moich zdjęciach

Cześć! Mam na imię Przemek, jeżeli już tu trafiliście, to doskonale wiecie że jestem fotografem, a strona jest o fotografii, a w zasadzie o moich pracach i tym jakimi dziedzinami fotografii się zajmuję 😉
W zawodzie fotografa nigdy nie podobało mi się określenie artysta. Wolę przyrównywać swoją pracę do pracy rzemieślnika, w której ważny jest solidny fundament, dlatego chciałbym każdemu przekazywać zdjęcia wysokiej jakości.

Jestem samoukiem i fundamenty swojej wiedzy zdobyłem metodami prób i błędów. Taka forma rozwoju sprawia mi najwięcej satysfakcji.

Możemy powiedzieć, że większość została już odkryta, ale „chodząc” swoimi ścieżkami, jesteśmy w stanie patrzeć na to samo jak nikt inny. Jestem osobą, która lubi chodzić swoimi szlakami, a widać to też przykładzie mojej podróżniczej pasji 🙂 Uwielbiam poznawać świat, podróżować inaczej niż większość. Dlatego moje podróże różnią się od typowych wyjazdów All inclusive. Na własną rękę poznaję Azję, planuję kolejne wyjazdy jak tylko czas i praca pozwolą! A w dalszej perspektywie czeka jeszcze Ameryka Południowa i wiele więcej… 🙂

Mam cichą nadzieję, że pozostaniecie tu jeszcze trochę czasu wśród moich zdjęć, a w niedalekiej przyszłości będziemy mogli stworzyć coś wspólnie!

Przemek

meksyk przemek gorecki fotograf

Jesteście ciekawi opinii na mój temat i mojej pracy?

Przejdź dalej